Wygrana przed ligą

Sparing w Rącznej z miejscowym Strażakiem był okazją do pierwszego w tym roku meczu na naturalnej nawierzchni.

Już pierwsza bardzo ładna akcja Strażaka zakończyła się bramką. Szybko jednak wyrównał Kamil Banachowicz, a później dwa gole dołożył Szymon Witek i na przerwę Wieczysta schodziła prowadząc 3:1. W drugiej połowie miejscowi zaprezentowali się lepiej, ale znów po kontaktowej bramce na 3:2, strzałem zza pola karnego Filip Fryc "odskoczył" z wynikiem i mecz zakończył się wygraną Wieczystej 4:2.

Strażak Rączna - Wieczysta Kraków 2:4 (1:3)
? - Banachowicz, Witek x2, Fryc

Wieczysta: Małek (46 Duchnowski) - Dobosz (46 testowany), Świst, Cieśla, J. Świątek - Koprowski (46 M. Świątek), Grabski (46 Fryc), Duniec (65 testowany), Grzyb (46 Rawski), Banachowicz (60 Nowakowski) - Witek (46 Kwiecień)