Wieczysta lepsza w sparingu od Bronowianki

Dzisiaj na boisku SMS przy ul. Szablowskiego nasza drużyna rozegrała sparing z przedstawicielem ligi okręgowej - krakowską Bronowianką. Mimo, że przeciwnicy dwukrotnie wychodzili na prowadzenie to jednak Wieczysta w całym meczu okazała się lepsza i wygrała 3:2.

Po 10. minutach przegrywaliśmy 0:1. Później nieporozumienie obrońcy Bronowianki z bramkarzem zakończyło się samobójczą bramką dającą remis 1:1. Przeciwnicy powtórnie wyszli na prowadzenie po bramce z rzutu wolnego, ale jeszcze przed przerwą po ładnej zespołowej akcji i trafieniu Kuby Świątka Wieczysta wyrównała. W drugiej połowie w kilku sytuacjach ratować musiał nas Mateusz Małek albo... poprzeczka. To jednak nasi zawodnicy wyprowadzili decydujący cios. Patryk Nowakowski przytomnie zagrał do Maksa Świątka, który ustalił wynik na 3:2.

Bronowianka Kraków - Wieczysta Kraków 2:3 (2:2)
? - samobójczy, J. Świątek, M. Świątek

Wieczysta: Małek - Dobosz (46 Rzeszótko), Cieśla, Świst, J. Świątek (60 testowany) - testowany (60 M. Świątek), Grabski, Grzyb, Duniec (46 Fryc), Banachowicz (60 Nowakowski) - Kwiecień (46 Witek)