Pierwsza i ostatnia minuta

Grzegorz Kwiecień w pierwszej i Bartłomiej Grzyb w ostatniej minucie zdobywając bramki zapewnili Wieczystej wygraną 2:1 z Rybitwami.

Już w 20. sekundzie po bramce Grzegorza Kwietnia Wieczysta objęła prowadzenie. Po odbiorze piłki napastnika Wieczystej dobrze wypatrzył Dawid Jamróz, a Kwiecień spokojnie posłał piłkę obok bramkarza.

Niestety tak udany początek nie przełożył się potem na dobrą grę. Zarówno jednej jak i drugiej drużynie ciężko było skonstruować dobrą akcję wymieniając kilka podań. Najlepszą okazję w pierwszej połowie miał ponownie Grzegorz Kwiecień, ale jego uderzenie nogą wybronił bramkarz.

Po zmianie stron mecze nadal stał na niskim poziomie, tyle, że więcej było sytuacji bramkowych. Z naszej strony wynik podwyższyć mógł Dawid Jamróz, ale jego strzał z prawej strony minął słupek.

Taka gra zemściła się na naszej drużynie w 83. minucie. Po uderzeniu z rzutu wolnego skuteczną dobitką popisał Mariusz Środa i drużyna Rybitw doprowadziła do wyrównania. Chwilę później mogła być 2:1 dla gospodarzy, ale w sytuacji sam na sam skuteczną obroną popisał się Mateusz Małek.

Kiedy wydawało się, że Wieczysta w kolejnym meczu straci punkty w ostatniej minucie Bartłomiej Grzyb (wychowanek Rybitw) zdobył zwycięską bramkę kończąc udaną akcję Tomasza Rawskiego.

Rybitwy Kraków - Wieczysta Kraków 1:2 (0:1)